פרופיל חברת ג'ויה קולקשיין

קבוצת ג'ויה מעבדות לקוסמטיקה (2000) בע"מ, הוקמה על ידי אשר גלאי וצורי לוזון מתוך חזון של יצור מוצרי איכות בסטנדרטיים בינלאומיים ומתן מענה למגוון רחב של צרכים קוסמטיים בתחום הטיפוח.

אשר וצורי צמחו מתוך עולם היופי והטיפוח והקימו את מפעל חייהם העוסק במחקר, ייצור ופיתוח מוצרי קוסמטיקה מקצועיים לשיער, גוף ופנים מתוך רצון ושאיפה למצוינות והובלה בתחום הקוסמטיקה והטואלטיקה בישראל.

חברת ג'ויה קולקיישן פועלת באמצעות מפעל ייצור מקצועי ומוצרים העומדים בתקנים ובסטנדרטיים בינלאומיים (ISO 22716 GMP).

מחלקת מחקר ופיתוח המונה פורמולטורים וכימאים מן השורה הראשונה בארץ ובעולם פועלים על פיתוח של מגוון מוצרים עם חומרי הגלם האיכותיים, מתקדמים וחדשניים ביותר בשוק הבינלאומי לטובת יצור של פורמולות מקצועיות בסטנדרט גבוה.

כחלק משינויים והתפתחות של הארגון הועתקו מפעלי החברה למפעל חדש, משוכלל ומתקדם בחולון בהשקעה כוללת של מעל 5 מיליון ₪. החברה רכשה מפעל נוסף באירופה על מנת לספק ללקוחותינו מגוון גדול יותר של מוצרים באיכויות גבוהות לרבות רישוי Medical Device למוצרים המשווקים באירופה, בישראל ובשאר מדינות העולם.

מערך השיווק וההפצה של החברה כולל 2,500 נקודות מכירה ברחבי הארץ, במקביל ליצוא ושיווק של המוצרים בעולם.

בשנים האחרונות, חברת ג'ויה, שמה לעצמה למטרה לכבוש יעדים נוספים בעולם ולהפיץ את מוצרי ומותגי החברה ומייצאת בימים אלו לשווקים שונים בעולם: ארה"ב, אירופה, דרום אפריקה וארצות המזרח.

החברה מעסיקה כ – 50 עובדים בתחומי היצור, מילוי, לוגיסטיקה, הפצה ומכירות.

מגוון מוצרי החברה הינם פרי מחקר ופיתוח על פני שנים רבות של ניסיון בשוק המוצרים האלו בישראל ובעולם המותאמים ללקוחות השונים על פי דרישות הלקוחות ובהתאם לצרכים השונים שלהם.

baner_3b
baner_1
baner_2
baner_3
baner_4

מותגי החברה כוללים את:

 Hermoso- Men Series

 My collection – Keratin

 Only you

 Olive Oil Series

 linseed Series

 Shea Butter Series

 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה וענין ולצרף אתכם לקהל הלקוחות המרוצים שלנו.

 

 

עיצוב