[ חזרה לקטלוג ]

222
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

בחירת בושם – משימה ששווה לעמוד בה

את בטח מכירה את זה: עומדת המומה מול מדפים עמוסים בשמים, יועצות יופי מרקדות סביבך ואת רק מנסה למצוא את הבושם עם הריח שהכי יתאים לך. ה-ריח שישקף בדיוק מי את ואף אחד לא יוכל לעמוד בפניו...

אבל איזה בושם כדאי לבחור? ולמה על חברה שלך יש לו ריח אחר לגמרי? ואיך קשורה ארוחת הבוקר שלך לכל זה? אנחנו כאן כדי לענות על כל השאלות.

הכירי את הסוד הכמוס של תעשיית הבשמים

הדבר הראשון שעלייך לדעת הוא, כמה סוגי בשמים קיימים בשוק. לא, לא אלפים. אנחנו לא מדברים על מבחר הבקבוקים העצום שאת חווה מול עינייך בזמן שאת מנסה עוד טסטר, אלא על כמה ניחוחות בסיסיים שעליהם מפתחים את כל הבשמים כגון: רענן, פירותי, פרחוני, אוריינטלי, מתוחכם וכדומה.

ברגע שתלמדי איזו משפחת ניחוחות הולמת אותך ביותר, יהיה לך קל לחפש בשמים בתוך הקטגוריה הזו ולהתאים אותם אלייך.

מה שמתאים לך לא בהכרח מתאים לחברה שלך

מכירה את זה שאת מריחה על מישהו בושם מדהים, נכנסת לחנות, מגלה שהוא יוקרתי וממותג ועלייך הוא פשוט לא מריח טוב?

יש המון גורמים שמשפיעים על הריח הסופי של הבושם, ברגע שהוא במגע עם העור שלך, למשל: סוג העור, התזונה שלך ואפילו מצב הרוח – כולם משפיעים על הניחוח הסופי. לכן, בחרי בושם מהקבוצה שהכי מתאימה לך, אבל קחי בחשבון שגם בקבוצה הזו תתכן שונות בינך לבין נשים אחרות.

לסיכום – אם אין אני לי מי לי

רק את מכירה את הטעם שלך ואת עצמך הכי טוב. העצה הכי טובה שאנחנו יכולים לתת לך היא לבחור בבושם שעושה לך שמח בלב ומשאיר לך מספיק כסף בארנק בשביל עוד פינוקים ועכשיו כשיש לך ריח כל כך נהדר, באמת שהשמיים הם הגבול...


[ חזרה לקטלוג ]
עיצוב